Počet návštevníkov

Služby

Pohostinstvo

  • Penzión Komlóš - Penzión s reštauráciou je dvojhviezdičkový penzión a nachádza sa v areáli Termálneho kúpaliska Horné Saliby. Reštaurácia je známa svojimi tradičnými dolnozemskými jedlami, ako sú komlóšska klobása, štipľavé paprikáše, halušky, buchty, šúľance a rôzne zabíjačkové špeciality. Pre návštevníkov už tradične usporiadajú tradičné dolnozemské zabíjačky, kde sa oboznámia s kompletným spracovaním mäsa a surovín, s ochutnávkou hotových zabíjačkových jedál. Viac informácie nájdete >>TU<<.
  • Reštaurácia FOCUS - Reštaurácia má kapacitu 100 miest. Je možné vytvoriť samostatné sekcie pre usporiadanie rôznych akcií - školenia, semináre, svadby, výročia, promočné slávnosti. K reštaurácii patrí aj terasa s kapacitou 56 miest. Bufet je v prevádzke počas letnej turistickej sezóny. Zabezpečené je bezplatné parkovanie priamo pred reštauráciou. Viac informácie nájdete >>TU<<.

Relaxácia

Kryté relaxačno-rehabilitačné centrum má tri bazény. Bazény sú vybavené atrakciami ako napríklad: chrliče, dnový vzduchový gejzír, stenové hydromasáže a vzduchové masážne rošty. Na druhom nadpodlaží je vytvorená plocha na oddych rekreantov.
V rehabilitačnom trakte sú obsadené miestnosti pre masáž, fyzioterapiu (ultrazvuk,magnetoterapia, elektroliečba), sauny s odpočivárňou, mokrá rehabilitácia ako hydromasážne sprchy, masáže nôh a malá bazénová hala s masážnym bazénom. Viac informácie nájdete >>TU<<.

 

 

Naše okolie